Klej nt 3000 NT 203

Cena netto: 34.15 zł
0.00 zł
Cena brutto: 42.00 zł
0.00 zł

Klej nt 3000 NT 203

NT 3000 to uniwersalny, wodoodporny super silny klej nowej generacji, który charakteryzuje się dużą przyczepnością początkową. Może być używany wewnątrz i na zewnątrz. Idealny do mocowania mocno obciążonych elementów w budownictwie i przemyśle. Bardzo dobrze przyczepny do większości podłoży budowlanych w tym do: betony, tynku, gipsu, kamienia, ceramiki budowlanej, szkła, stali, metali, lakierowanego drewna, PCW, polistyrenu i tworzyw podobnego typu. NT 3000 nadaje się również do montażu w położeniu pionowym.

 

Zalety:

- zastępuje śruby, kołki i gwoździe

- odporny na promienie UV oraz działanie czynników atmosferycznych

- nadaje się do pokrywania lakierem i farbą

- nie zawiera izocyjanianu i silikonu

- przyklejanie ciężkich części takich jak kamienie, płyty ceramiczne oraz drewno

 

Zastosowanie:

- nadaje się do mocowania: ceramiki, materiałów izolacyjnych, luster, maskownic, obudów, tablic, ekranów, paneli, materiałów izolacyjnych, sufitów, styropianu, styro drutu, osb, cegły, drewna, klinkieru.

- idealnie się sprawdza przy produkcji zabudów samochodowych, jachtów, łodzi i pojazdów

 

Sposób użycia:

Zdjąć nosek, odciąć wierzchołek kartusza powyżej gwintu, ponownie nałożyć nosek. Nie odcinać noska na inną średnicę! Specjalny kształt noska ułatwia odpowiednie dozowanie. Używać pistoletu ręcznego lub pneumatycznego. Nakładać na podłoże czyste i odtłuszczone równoległymi paskami z zachowaniem odstępów.

 

Pojemność 290 ml

Opakowanie zbiorcze 12 szt.

Inne produkty z tej kategorii