Smar ceramiczny NT 1028

Cena netto: 18.29 zł
0.00 zł
Cena brutto: 22.50 zł
0.00 zł

Smar ceramiczny NT 1028

Smar ceramiczny NT-1028 został stworzony z myślą o zastosowaniach, gdzie wymagana jest bardzo duża odporność na wysoką temperaturę oraz nacisk. Nadaje się do ochrony metalowych elementów pracujących w temperaturze od -40°C do 1400°C, pod dużym obciążeniem 250-300 kg. Znajduje zastosowanie również w układach hamulcowych oraz wydechowych. W odróżnieniu do innych smarów ceramicznych nasz preparat nie zawiera związków metali dlatego może być stosowany również w przypadku systemów hamulcowych z ABS'em.

 

Środek NT-1028 idealnie nadaje się do smarowania śrub podczas demontażu, zapobiega zapiekaniu się elementów ze stali nierdzewnej. Preparat jest odporny na działanie wszelakich kwasów i wody oraz bardzo dobrze chroni przed korozją. Tuż po użyciu tworzy idealny film smarny, dając tym samym optymalny efekt smarowania nawet w trudnych warunkach.

Zalety:

Produkt jest odporny na działanie kwasów i wody oraz bardzo dobrze chroni przed korozją. Smar jest przystosowanym także do układów hamulcowych z systemem ABS i ESP. Służy nie tylko do konserwacji ale i eliminowania efektu piszczenia.

Zastosowanie:

  • zwykłe układy  hamulcowe, układy z ABS,
  • śruby montażowe kolektorów,
  • śruby montażowe głowic,
  • śruby montażowe piast.

Pojemność 400 ml

Opakowanie zbiorcze zawiera 12 sztuk 
Paleta zawiera 1008 sztuk

Inne produkty z tej kategorii