Zmywacz hamulcowy - cytrusowy NT 1011-30

Cena netto: 365.85 zł
0.00 zł
Cena brutto: 450.00 zł
0.00 zł

Zmywacz hamulcowy - cytrusowy NT 1011

Zmywacz do hamulców posiada doskonałe właściwości czyszczące, odtłuszczające i myjące. Działa bardzo skutecznie, szybko odparowuje czyniąc powierzchnię suchą i czystą, nie pozostawiając przy tym filmu olejowego, co pozwala na dalszą obróbkę bez tracenia cennego czasu.

Środek znakomicie się sprawdza przy czyszczeniu i odtłuszczaniu tarcz hamulcowych, tarcz sprzęgłowych, klocków hamulcowych, bębnów i innych powierzchni metalowych. Subtelny cytrusowy zapach sprawia, iż nie drażni tak powonienia jak inne środki tego typu.  

Jest to odpowiednik Zmywacza Hamulcowego w areozolu NT-1007, ale z dodatkiem zapachowym. Preparat jest sprzedawany w baniakach o pojemności 30 litrów z myślą o większej skali używalności i bardziej ekonomicznym podejściu do pracy.

Zastosowanie:

Preparat znajduje zastosowanie zarówno w zakładach przemysłowych jak i w warsztatach samochodowych. Skutecznie czyści części silników, sprzęgieł, rozruszników, sprężyn, prowadnic, tarcz hamulcowych, form wtryskowych, usuwa uporczywy brud odkładający się na maszynach. Może być stosowany do czyszczenia powierzchni przed klejeniem.

Produkt dostepny tylko w kanistrach 30l !!!

NT 1011-30

Inne produkty z tej kategorii