Tester szczelności NT 1059

Cena netto: 11.38 zł
0.00 zł
Cena brutto: 14.00 zł
0.00 zł

Tester szczelności NT 1059

Jest to profesjonalny środek umożliwiający szybkie oraz precyzyjne lokalizowanie miejsc nieszczelnoiści w instalacjach gazowych, a zwłaszcza samochodowych LPG i CNG. Nadaje się do wszystkich typów instalacji pracującychpod ciśnieniem. Pojemnik zawiera specjalną substancję która, po naniesieniu na złącza instalacji  lub inne element, które moga ulec rozhermetyzowaniu, pokrywa je jednolitą masą. W przypadku zaistnienia nieszczelności na tej masie pojawiają się charakterystyczne "pęcherzyki".

 

Zalety produktu:

- nadaje się do wszystkich typów instalacji gazowych

- nie tworzy niebezpiecznych związków z dwutlenkiem węgla, propanem, butanem, acetylenem, tlenem, gazem ziemnym i miejskim, azotem i jego tlenkiem

- znacznie obniża koszty, niweluje konieczność odwiedzenia warsztatu lub wzywania specjalisty

- można użytkować w każdej pozycji pojemnika

 

Zastosowania:

Głównie samochodowe instalacje LPG oraz CNG. Można go stosować do sprawdzenia szczelności różnego typu piecyków i kuchenek gazowych, zaworów powietrznych, w tym wentyli w oponach oraz wszelkich innych urządzeń i przedmiotów, w jakich znajduje się sprężone powietrze lub gaz. Może być używany na powierzchni metalowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych.

 

Sposób użycia:

Przed zastosowanie dobrze wymieszać produkt poprzez potrząsanie pojemnikiem przez kilkanaście sekund. Preparat należy nanieść na testowane złącze przy pomocy dołączonej rurki w odległości 3 lub 4 cm. Jeżeli instalacja wykazuje nieszczelność powstaną charakterystyczne bańki. Można stosować na nieoczyszczoną powierzchnię. Po użyciu nie wymaga zmywania. Środek można użytkować w każdej pozycji pojemnika.

 

Pojemność 400 ml

Opakowanie zbiorcze 12 szt.

Paleta 1008 szt.

 
Inne produkty z tej kategorii