Środek ochronny do karoserii - baranek spray NT 1060

Cena netto: 24.07 zł
0.00 zł
Cena brutto: 29.60 zł
0.00 zł

Środek ochronny do karoserii - baranek spray NT 1060

Środek ochronny do karoserii w sprayu produkowany na bazie wysokiej jakości żywic syntetycznych. Stosowany jest do ochrony i zabezpieczania podwozia, progów, zderzaków, spojlerów oraz innych elementów karoserii samochodowej przed czynnikami zewnętrznymi jak sól, piasek, kamienie, olej czy woda.

 

Zalety:

Pozwala na uzyskanie elastycznej powłoki chroniącej przed korozją, odpornej na ścieranie oraz oddziaływanie sił mechanicznych. Preparat posiada dodatkowo właściwości tłumiące i wygłuszające, po nałożeniumoże być malowany wszystkimi typami lakierów.

 

Zastosowanie:
Środek używany w motoryzacji do renowacji oraz profesjonalnego zabezpieczenia karoserii aut.

Sposób użycia:
Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta i odtłuszczona. Najlepszy rezultat osiąga się malując w temperaturze +18°C lub wyższej. Przed użyciem, należy energicznie potrząsać pojemnikiem przez około 2 minuty, tak aby mieszająca wewnątrz stalowa kulka ujednoliciła kolor i zapobiegła zatykaniu się wylotu. Po czym z odległości około 30 cm należy natryskiwać cienkie i równe warstwy środka. Aerozol po użyciu należy przeczyścić przekręcając pojemnik do góry dnem i naciskając zawór przez 2 sekundy.


Produkt zawiera: toluen, żywice, rozpuszczalniki organiczne oraz dodatki. Produkt przeznaczony do profesjonalnego stosowania w warunkach przemysłowych.

 

Pojemność 500 ml

Inne produkty z tej kategorii