O nas

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się sprzedażą detaliczną jak i hurtową. Wysoka jakość obsługi to u nas standard. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, pomagamy w profesjonalnym doborze produktu, starając się tymsamym spełniać oczekiwania klienta.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy odzież ochronną, obuwie bezpieczne, artykuły BHP, oraz profesjonalną chemię techniczną.

Ofertę BHP głównie opieramy o produkty marki LahtiPro. To nowoczesna linia zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i elegancji użytkowania, odpowiadając jednocześnie najwyższym wymaganiom jakościowym. Skandynawski design zapewnia czystą, modną i uniwersalną formę. Innowacyjne materiały z których wykonana jest odzież robocza LahtiPro to kompleksowe rozwiązanie z zakresu BHP, niemalże dla każdej grupy zawodowej.

Dla uzupełnienia swojej oferty wprowadziliśmy również chemię techniczną do profesjonalnego uzytku firmy NORMATEK. Są to przemysłowe wysokiej jakości w przystępnej cenie. Oferujemy między innymi preparaty: anytykorozyjne, smarne i zmywające, preparaty do przetwórstwa tworzyw sztucznych, chemię techniczną dla warsztatów, hobbystów i majsterkowiczów, oraz środki czyszczące.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, pomagamy w profesjonalnym doborze produktu. Starając się tym samym spełnić oczekiwania klienta.