Regulamin zakupów

Regulamin

Sklep internetowy, dostępny pod adresem dopracyiogrodu.pl prowadzony jest przez firmę „Winner” – wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Kamienica Polska nr 1404. Siedziba firmy: ul. Św. Rocha 105a 42-200 Częstochowa. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 9522021081. Można skontaktować się z nami pod numerem telefonu 502-325-906 oraz za pośrednictwem adresu mailowego dopracyiogrodu@gmail.com

Regulamin zakupów

 

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane telefonicznie lub przez stronę dopracyiogrodu.pl.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT.

4. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu na stronie dostawy i koszty.

5. Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. zwana dalej UODO) informujemy, że w związku ze świadczeniem usług oferowanych za pośrednictwem sklepu internetowego dopracyiogrodu.pl przez Administratora Danych – firmy „WINNER” z siedzibą w 42-200 Częstochowa ul. ul. Rocha 107, dochodzi do sytuacji, w których podajecie Państwo swoje dane osobowe. Podstawą przetwarzania wskazanych w formularzu zamówienia danych osobowych są niezależne od siebie przesłanki określone w art. 23 ust. 1 pkt 3 UODO tj. konieczność dokonywania operacji na danych osobowych w związku z realizacją umowy zakupu towarów za pośrednictwem sklepu internetowego (realizacja zamówienia), oraz niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie, przetwarzanie Państwa danych może następować także w celu wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora Danych wyłącznie w zakresie nie prowadzącym do naruszenia Państwa praw i wolności (art. 23 ust. 1 pkt 5 UODO). Po udzieleniu przez Państwa niezależnej zgody Państwa dane mogą być wykorzystywane także w celu wysyłania informacji marketingowych o charakterze newslettera. PROFIX Sp. z o.o. informuje, że ujawnione przez Państwa dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie zamówienia.

6. Umowa zawarta pomiędzy Klientem a firmą „Winner” dotycząca zakupu danego produktu w dopracyiogrodu.pl ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w dopracyiogrodu.pl  jest adres dostawy wskazany przez Klienta.

7. Możliwe są następujące formy płatności: - Przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Sklep dopracyiogrodu.pl zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień. - Przedpłata przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki. W przypadku przedpłaty przelewem oraz dokonywania płatności w kanale elektronicznym, konsument zobowiązany jest dokonać niezwłocznej płatności, bezpośrednio po zakupie towaru, nie później jednak niż w termie 14 dni od zawarcia umowy.

8. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, dopracyiogrodu.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie wybranych opcji płatności na stronie.

9. Przy każdym oferowanym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Informuje on ile godzin lub dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia przez klienta do chwili przygotowania zamówionego towaru i wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości. tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. W przypadku podzielenia zamówienia, poszczególne przesyłki, mogą zostać wysłane w różnym terminie o czym Klient informowany jest drogą mailową. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.

10. Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta lub importera. Zobacz więcej na stronie Gwarancje.

11-16. Sklep, wobec kupującego będącego konsumentem, ponosi odpowiedzialność za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową na podstawie przepisów Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827). Więcej informacji znajdziesz na stronie Reklamacje.

17. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) konsument ma prawo w terminie czternastu dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie rzeczy odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

18. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach Sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta.

19. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia w sytuacji, kiedy historia współpracy podważa wiarygodności i rzetelność klienta.

20. W sprawach nieuregulowanych właściwe jest prawo polskie.