Znakowanie odzieży

Ubiór to ważny element budowania wizerunku firmy. Pracownicy są niejako wizytówką firmy, dlatego ich schludny wygląd, spójny z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa, powinien być przedmiotem troski każdego pracodawcy, który myśli perspektywicznie.

Proponujemy wszechstronne rozwiązania, dzięki którym trwale przeniesiemy logotypy lub hasła reklamowe na niemalże każdy element garderoby. Oferujemy konkurencyjne ceny, bogaty wybór odzieży i krótkie terminy.

Firma PROFIX właściciel marki Lahti Pro posiada własny park maszynowy, dzięki czemu oferuje pełną gamę logowania i personalizacji odzieży dla pracowników. Kupując nasze produkty macie Państwo pewność, że wybrane logowanie i znakowanie, zostanie zrealizowane w profesjonalnie i w szybkim czasie.

Techniki zdobienia

Haft jest metodą zdobienia stosowaną najczęściej na grubszych tkaninach. Jest to znakomity sposób na oznakowanie koszulek polo, czapek lub polarów. Haft może być płaski lub wypukły (3D). Aplikację można wykonać bezpośrednio na odzieży lub w formie naszywek w dowolnym kształcie, co umożliwia naniesienie logo w większości trudno dostępnych miejsc. To jeden z najstarszych i najszlachetniejszych sposobów zdobienia tekstyliów, jest niezwykle trwały i bardzo efektywny.
Koszt przygotowania do haftu jest uzależniony od skomplikowania wzoru i jego wielkości. Cena jednostkowa aplikacji zależy natomiast od liczby uderzeń igły maszyny haftującej.

Termotransfer metoda stosowana przy niewielkich nakładach i prostych wzorach. Polega na wycięciu ploterem wzoru na specjalnej folii i wgrzaniu za pomocą prasy w koszulkę, czapkę lub inną odzież. W zależności od rodzaju użytej folii uzyskujemy efekt zamszu- flock lub cienkiej gładkiej folii - flex. Metoda ta posiada znaczne ograniczenia, jeśli chodzi o możliwość uzyskania detali lub pożądanych kolorów nadruku. Na rynku dostępne są również folie flex czy flock przeznaczone do zadruku tuszami solwentowymi i sublimacyjnymi, dzięki którym na tkaninę można przenieść grafikę wielokolorową.

Sublimacja metoda druku stosowana przy zdobieniu białej odzieży, tkanin wykonanych ze 100% poliestru. Wydruk wykonany jest specjalnymi atramentami lub farbami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przeniesiony na wykrój lub koszulkę.

Subliflock grafika nanoszona jest na specjalny podkład a następnie transferowana na docelowy materiał. Subliflock umożliwia uzyskanie dowolnych przejść tonalnych oraz wielokolorowej grafiki. Powierzchnia gotowego zdobienia pokryta jest delikatnym meszkiem.

Proces realizacji zamówienia logowania odzieży

1. Wybierz produkt z naszej oferty oraz prześlij swoje logo.

 

2. Oznacz nam gdzie chcesz aby znajdował się twój logotyp.


3. Prześlij nam niezbędne informacje, a wykonamy profesjonalną wizualizację oraz podpowiemy jaką technologią najlepiej zrealizować zlecenie.